Kurucu - Akın ERTÜRK

Kurucusu olduğum Akın ERTÜRK Eğitim Kurumları, sadece bir ismin markası değil, aynı zamanda deneyimli ve özverili bir ekibin çalışmasıdır.

Kurumumuzu getirdiğimiz seviyeye kadar geçen süreçte zorlu ve yüksek basamakları bana güvenen ailem, beni yetiştiren öğretmenlerim ve tabii ki sıkı dostlarımla emin adımlarla çıktık.

Bundan sonraki süreçte de eğitim için Bandırma’nın ilk ve tek yerli ismi olan kurumumuzu öncelikle ayakta tutmak ve daha da ileriye taşımak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız.

Hayatta kimisi ekonomik olarak, kimisi sosyal ve kültürel ortam olarak, kimisi de ufak yaşta akademik eğitim olarak 1-0 önde başlar.

Benim hayatımda 1-0 önde başlamama en büyük sebep, tek gayesi evlatlarını okutmak olan, köyde yaşayan, doğruluktan bir an bile sapmayan annem, babam ve abimdir. Aile en büyük şanstır. Bu şans bana doğduğum ilk günden itibaren mutluluk ve başarı veren en büyük gayedir.

Memleketini en çok seven memleketi için en çok çalışandır. Al bayrağımızın altında, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında yürüdüğüm bu yolda; çalışkanlığımı, zekamı ve aklımı olabilecek en üst seviyede kullanarak memleketim için elimden gelen emeği vermeye devam edeceğim.

Kurumumuzun gelişiminde en ufak emeği olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Biz “Başarının başladığı yerde.” sonsuza kadar başarılı olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Başarılı olmak isteyen herkesin de başımızın üstünde yeri var.

Kurucu - AKIN ERTÜRK